. . .

Exodus wypuści tokeny Security EXIT na blockchainie Algorand

Wlad   2021-06-04 09:46

Dostęp użytkowników do stale rozwijającego się ekosystemu akcji reprezentowanych w formie tokenów na blockchainie rośnie wraz z nowym tokenem firmy Exodus. Zgodnie z modelem działalności, wielu liderów na rynku kryptowalut zwraca się ku łatwiejszym sposobom tokenizacji. To z kolei ma się przekładać na bezproblemowy dostęp zainteresowanych do uczestnictwa w ekonomii cyfrowej. Nie inaczej jest w przypadku Exodus.

Exodus wypuści tokeny Security EXIT na blockchainie Algorand

2 czerwca bieżącego roku firma Exodus ogłosiła, że token reprezentujący akcje klasy A będzie wydany na blockchainie Algorand. 

Mowa tu o tokenie EXIT, który wydany będzie w porozumieniu z usługami Securitize. Token EXIT czekać będzie na wszystkich akcjonariuszy Exodus, którzy korzystają z natywnego portfela marki. Co więcej, firma przewiduje notowanie swoich akcji na platformie tZERO. Twórcy tokena oczekują, że ułatwi to użytkownikom handel w ramach akcji klasy A.

Sebastián Milla Goñi, Dyrektor ds. projektów specjalnych Exodus, powiedział:

Tokeny akcji zwykłych Exodus (EXIT) wydamy na Algorand, wysokowydajnej sieci blockchain, która pokrywa się z naszymi zamierzeniami nowej definicji przyszłości finansów. To ekscytujące partnerstwo pozwala nam być krok bliżej otwarcia obrotu wtórnego w niedalekiej przyszłości.


Tokeny Security przyszłością?

W związku z rosnącym bezpośrednim zaangażowaniem inwestorów prywatnych w rynki kryptowalut, nowoczesne modele cieszą się rosnącą popularnością. To, co wdraża w życie kooperacja Exodus, Securitize oraz Algorand, może już niedługo stać się normą na całym świecie. Takie tokeny zyskują na znaczeniu wśród indywidualnych inwestorów, którzy mogą w ten sposób łatwo zabezpieczać, zarządzać i wymieniać swoje aktywa cyfrowe.

Do tego dochodzi jeszcze wbudowane wsparcie firmy Securitize, dzięki czemu Exodus może potencjalnie wydawać aktywa cyfrowe bezpośrednio 1,6 miliona swoich użytkowników. Algorand będzie jednocześnie promować wybór Exodus w roli najlepszego dostawcy. To pozwoli także nowym inwestorom na łatwiejszy dostęp nie tylko do ponad 130 kryptowalut w ramach portfela firmy. Warto bowiem dodać, że użytkownicy otrzymają wygodny dostęp do ekonomii opierającej się na łańcuchu bloków Algorand.

Popularne