. . .
LunarCRUSH

LunarCRUSH

Badanie aktywności w social media

Działalność analityczna platformy LunarCRUSH opiera się na badaniu aktywności w social media. W dobie rosnącego wpływu mediów społecznościowych na różne aspekty życia potrzebne są firmy, które potrafią dokonywać trafnych analiz. Tradycyjne koncerny analityczne skupiają się na raportach z giełd, zmianach na wykresach czy newsach z rynku. LunarCRUSH stawia na zupełnie inne podejście, słuchając, zbierając i analizując wieści ze społeczności kryptowalut.

Darmowe narzędzie, dostępne na oficjalnej stronie internetowej LunarCRUSH, pozwala na poznanie prawdziwej wartości ponad 2000 kryptowalut. Firma czerpie informacje z ponad 200 milionów postów, w tym także kryptowalutowych influencerów. Każdego dnia przez ręce analityków przepływa 200 tysięcy wpisów i 30 tysięcy linków, udostępnianych dzienne przez użytkowników w social media. Wszystkie zebrane dane są organizowane i analizowane przy użyciu uczenia maszynowego. Dzięki temu LunarCRUSH jest w stanie prędzej przewidywać nadchodzące hossy i bessy na giełdach kryptowalut.

Korzystanie z LunarCRUSH ma szereg atrakcyjnych zalet:

  • Galaxy Score™. Wskaźnik ten pokazuje bieżącą żywotność kryptowaluty w oparciu o połączone obserwacje różnych giełd i zaangażowania społecznego w social media.

  • AltRank™. Wyjątkowy sposób pomiaru, który łączy stosunek cen altcoinów do Bitcoina ze wskaźnikami społecznymi.

  • Widgety. LunarCRUSH funkcjonuje również jako dodatek dla stron internetowych, w postaci dedykowanego widgeta.

  • Podgląd influencerów. Osobna zakładka została poświęcona tysiącom najważniejszych wpływowych internautów w zakresie kryptowalut.

Popularne