. . .
CryptoQuant

CryptoQuant

Dostawca danych on-chain

CryptoQuant to serwis internetowy, który zbiera pełnowartościowe dane potrzebne dla efektywnego handlu kryptowalutami i analizy. Statystyki i wykresy udostępniane na tym portalu zawierają szereg przydatnych szczegółów. Wśród nich warto wymienić między innymi dane rynkowe, dane z łańcuchów, wskaźniki krótko- i długoterminowe dla Bitcoina, Ethereum i stablecoinów.

Dzięki portalowi CryptoQuant, w jednym miejscu znaleźć można kluczowe dla operacji w blockchainie dane typu on-chain. Celem firmy jest zbieranie historycznych danych, które pozwalają na stworzenie głębszego zrozumienia rynków. To z kolei prowadzi do podejmowania bardziej efektywnych decyzji handlowych.

Poprzez stałą analizę przepływów wiodących kryptowalut. Dzięki temu na podstawie wykresów i wskaźników CryptoQuant, można przewidzieć kolejne hossy i bessy na światowych giełdach kryptowalut.

Swoje wykresy CryptoQuant udostępnia tylko zarejestrowanym użytkownikom. Istnieje również wersja Pro, w ramach której funkcjonują dodatkowo płatne wskaźniki i wykresy dotyczące najważniejszych kryptowalut na świecie.

Popularne