. . .

MyCointainer to pochodząca z Estonii platforma usług finansowych, skupionych wokół stakingu kryptowalut. Jest prostym i bezpiecznym rozwiązaniem dla wszystkich handlujących cyfrowymi aktywami inwestorów. Jest to platforma przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Strategia firmy opiera się na umożliwianiu łatwego dostępu do kryptowalut. 
Ekspercki zespół doświadczonych technologów, deweloperów i przedsiębiorców tworzy najnowocześniejsze rozwiązania, które składają się na MyCointainer. Zespół profesjonalistów pracuje nad ułatwieniem użytkownikom dostępu do szybko rozwijających się technologii w ekosystemie kryptowalut. 

MyCointainer to legalna i bezpieczna instytucja finansowa. Świadczy ona usługi wymiany kryptowalut na waluty fiat. Dzięki dobrze rozbudowanej architekturze platformy wyposażonej w portfel kryptowalut, użytkownicy mogą kupować i przenosić swoje aktywa. 

Usługa MyCointainer pozwala również na regularne generowanie zysków. Klienci otrzymują powiadomienia z aplikacji zawsze wtedy, gdy pieniądze pracują na ich korzyść. Co więcej, firma MyCointainer generuje opłaty prowizyjne tylko w przypadku, jeżeli klienci zarabiają na swoich transakcjach. 

Użytkownicy platformy mogą dodatkowo zyskać darmowe monety, rozdawane przez MyCointainer. System promocyjny działa podobnie do programu afiliacyjnego. Możliwości otrzymywania aktywów polegają często na wykonywaniu prostych zadań, takich jak ocenianie, komentowanie czy dołączanie do konkretnych mediów społecznościowych. 

Wspierane kryptowaluty
Popularne