. . .
Nova Wallet

Nova Wallet

Portfel Polkadot

Portfel Web3 Nova to aplikacja iOS/Android przeznaczona do wspierania ekosystemu Polkadot i Kusama, która zapewnia jeden z najlepszych i najłatwiejszych interfejsów pomagających w obsłudze obu sieci.

Nova Wallet wspiera obsługę parachainów, NFT i zdecentralizowanych aplikacji. Dzięki portfelowi użytkownicy mogą w przejrzysty i intuicyjny sposób brać udział w crowdloans i zarządzaniu Polkadot oraz Kusama i stakowaniu wielu tokenów działających w obrębie obu tych sieci.

Portfel Nova funkcjehttps://novawallet.io

Portfel Polkadot Nova wspiera staking i obsługę także wielu innych projektów Substrate, takich jak Aleph Zero. 

Nova to portfel typu "non-custodial". Oznacza to, że klucz prywatny jest przechowywany lokalnie na urządzeniu użytkownika i jest zaszyfrowany hasłem. 

Nova Wallet nie gromadzi żadnych danych użytkownika nawet w celach analitycznych. 

Bezpieczeństwo można zwiększyć korzystając ze wspieranego portfela sprzętowego Ledger lub Parity Signer  w połączeniu z Nova Wallet. W takim wypadku klucz prywatny nie jest nawet przechowywany na urządzeniu użytkownika.

To wszystko oznacza też, że w przypadku niezapisania frazy seed lub zgubienia urządzenia, Nova nie będzie w stanie pomóc odzyskać portfela! Użytkownicy są w pełni odpowiedzialni za swoje środki na portfelu.

Portfel jest rozwijany przez Novasama Technologies, firmę, która jest finansowana dzięki społeczności (skarbcom) Polkadot, Kusama oraz Moonbeam.

Wspierane kryptowaluty
Popularne