. . .

Terra Station to wieloplatformowy portfel dostępny w formie aplikacji komputerowej, mobilnej oraz rozszerzenia przeglądarki. Służy do komunikacji ze zdecentralizowanymi aplikacjami działającymi w sieci Terra oraz do wielu innych czynności takich jak delegacja, zarządzanie oraz wymiany.

Portfela można także używać przez oficjalną stronę station.terra.money, poprzez podłączenie portfela sprzętowego Ledger. Zarówno aplikacja jak i wersja na wyżej wymienionej stronie są potężnymi narzędziami potrzebnymi do zarządzania swoimi aktywami cyfrowymi sieci Terra, takimi jak LUNA, UST i inne.

Terra Station portfel Terra LUNA

Aplikacja desktopowa oraz mobilna pozwala na wymiany, udziału w zarządzaniu, a także staking, który odbywa się poprzez oddelegowanie LUNA do walidatorów. 

Rozszerzenie przeglądarki jest prostym portfelem służącym do komunikacji z DApps sieci Terrra takimi jak np. Anchor Protocol.

Portfel Terra Station

Niezależnie od platformy Terra Station jest portfelem typu non-custodial, czyli takim, w którym to użytkownik kontroluje swoje klucze prywatne i tylko on ma do nich dostęp. Tworząc portfel należy bezpiecznie zapisać frazę seed, a najlepiej używać jej przez połączenie z portfelem sprzętowym.

Za portfelem stoi ten sam zespół, który odpowiada za rozwój sieci Terra, a aplikacje można ściągnąć z oficjalnej strony terra.money.

 

Wspierane kryptowaluty
Popularne