. . .

Sushi ma nowego "Szefa Kuchni"

Rafał avatar
Rafał   2022-10-03 17:45

Były konsultant IT i dyrektor generalny platformy Eons Finance oraz giełdy Bitfineon - Jared Grey - został wybrany nowym "Szefem Kuchni" projektu SushiSwap.

SushiSwap

5 miesięcy trwały poszukiwania nowego "Szefa Kuchni", który zgodnie z ogłoszonym w maju procesem poprowadzi Sushi do kolejnego rozdziału działania jednej z najbardziej znanych platform DeFi na rynku.

W głosowaniu, które rozpoczęło się 26 września i zakończyło dzisiaj zwycięzcą wybranym spośród pięciu kandydatów został Jared Gray. Zebrał 11 milionów z 13 milionów głosów oddanych przez posiadaczy tokenów SUSHI co stanowiło ponad 83% oddanych głosów.

Jared na Twitterze podzielił się pierwszymi słowami jako nowy szef projektu:

Jestem zaszczycony i podekscytowany przyjęciem roli szefa kuchni w @SushiSwap. Zaufanie, jakim obdarzyli mnie społeczność i zespół, aby pomóc w kształtowaniu kolejnego etapu protokołu Sushi, daje mi chwilę zastanowienia się nad tym, co oznacza Sushi, projekt społecznościowy dla wszystkich.

Mimo iż poszukiwania rozpoczęły się pięć miesięcy temu, jako część programu "Sushi 2.0", cała saga związana z najważniejszymi osobami odpowiedzialnymi za powstanie i działanie projektu SushiSwap ciągnie się niemal od początku istnienia projektu. Już w 2020 roku, byliśmy świadkami pierwszych afer wokół SUSHI, o których nieco więcej pisałem w artykule o SUSHI:

SUSHI

Miejmy nadzieję, że Jared zakończy 2-letnią sagę niepewności i zamieszania, jakie miało miejsce w obrębie projektu.

SushiSwap ostatnimi czasy skupia się nad wprowadzaniem ulepszeń nie tylko w strukturze zarządzania projektem, ale także w działaniu i wyglądzie aplikacji SushiSwap będącym elementami wspomnianego już Sushi 2.0.


Popularne